Дібрівська філія І-ІІ ступенів навчально-виховного об`єднання " Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - дошкільний навчальний заклад"

2019-2020 навчальний рік

2.09. Свято першого дзвоника "Вже вересень ступає на поріг"

Перший урок на тему "Здоров`я природи - здоров`я планети"

09.-13. 09. В закладі пройшов Тиждень знань Правил Дорожнього руху на тему «Правила дорожнього руху знай – життя й здоров’я зберігай». Проведено конкурс малюнків "Безпека на дорозі", перегляд мультфільму, а також ряд занять і уроків на тематику тижня.

13.09. День фізичної культури. Учні із задоволенням взяли участь у  змаганні- естафеті на пришкільному спортивному майданчику.

Всеукраїнський профілактичний захід "Рейд Урок" На протязі місяця.

03.10 В закладі пройшов " ІІ Всеукраїнський урок доброти" про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, присвяченого до Всесвітнього дня захисту тварин. Учні представили малюнки та розповіді  про своїх домашніх улюбленців.

04.10. Проведено святкову лінійку-привітання до дня вчителя.

11.10. До дня Святої Покрови в закладі проведено захід: "Свято осені та козацтва". Учні підготували вірші та пісні, взяли участь в козацьких забавах.

15.10. Акція " Господар" прибирання пришквльної території.

28.10-01.11. В філії пройшов тиждеь англійської мови.

31.10 До свята Хелоувін, в рамках тижня англійсьеої мови, переглянуто та  обговорено відеоматеріал, а також організовано тематичну виставку малюнків.

04-08.11. В закладі було проведено Тиждень безпеки життєдіяльності  на тему " Про вогонь нам треба знати, з ним не варто жартувати". проведено урок проект "Безпечний дім", заняття "Як уникнути пожежі", в 1-4 класах  перегляд  та обговорення мультфільму "Загорівся кицькин дім", виставка малюнків " Будь обережним з вогнем".

22.11. До дня Пам`яті жертв Голодомору 1932-1933 р.р. було прведено урок-реквієм "Ми пам`ятаємо". Преглянуто відеоматеріали по темі та запалено свічу пам`яті.

Леонід Каденюк – льотчик-випробувач 1-го класу, космонавт, генерал-майор авіації, перший і єдиний астронавт незалежної України.

21.02 - Міжнародний день рідної мови. Щороку в нашому закладі  проводяться  заходи, присвячені цьому дню. Діти декламували вірші про мову, підготували повідомлення про історію цього свята

20. 02 День памяті "Герої Небесної Сотні" в закладі було проведено годину пам`яті. Організовано перегляд відеоматеріалів, фото, виступ учнів 5 -9 класів.

З 11. 02 по 15. 02 в нашому закладі пройшов тиждень знань життєдіяльності на тему "Без здоров`я немає щастя". Було проведено загальношкільну лінійку, 2 - 5 класи виготовили "Квітку здоровя", на перервах проводилися руханки, оформлено стенд з стіннівкою по темі і дитячими малюнками. 5 - 9 класи проведено тренінг "Їжа та здоров`я".

14.02. в нашому закладі було проведено конкурси до Дня Святого Валентина. Активну участь в проведенні заходу взяли учні 5 -9 класів.

05.02 День безпечного Інтернету в філії І – ІІ ступенів  пройшов під гаслом « Разом до найкращого інтернету ». До співпраці долучилися  діти, вчителі, завантажили логотип та Ключові повідомлення до  Дня безпечного Інтернету 2019, обговорили правила інтернет – безпеки та інтернет – етики для дітей та підлітків, опрацювали таблиці « Користуйся інтернетом безпечно!»Було проведено тренінг « Конфеденційність – одне з головних правил», де учні розбирали приклади порушення прав конфіденційності.

Тематичний захід "Моя незалежна Україна"

22.01 до Дня Соборності України організовано перегляд відеоматеріалу "Злука. День Соборності України".

21.01  День обіймів. Урок гарної поведінки (для учнів  1-4 класів).

17.01 Учні 1-8 х класів взяли участь у виставці малюнків "Національні та традиційні символи України"

28.12.2018р. в Дібрівській філії І - ІІ ступенів відбулося свято Нового року. Учні філії та вихованці дитячого підрозділу підготували святковий концерт. Діти співали, танцювали, розказували вірші, брали участь в конкурсах. Дід Мороз та Снігуронька  привітали дітей та роздали їм новорічні подарунки

19.12. до нас завітав Святий Миколай з привітаннями і подарунками для учнів філії  та вихованців ДНЗ.

В нашому закладі з 10.12 по 14.12.2018р. було проведено Тиждень права. В ході Тижня було пароведено урок права " Права людини" - 10.12.2018р. для  6-9 класів. Оформлено стінівку " Мої права - мій захист", 13.12. провели урок права " Права дитини" для 1-5 класів.

03.12 До дня людей з інвалідністю було проведено "урок доброти " на тему: "Дивіться на нас як на рівних"

05.12. Перегляд учнями 5 - 9 кл. відеороликів Ніка Вуйчича, з його настановами за взаємопорозуміння, проти булінгу та насильства.

29.11 Загальношкільна акція "Ця рука ніколи не вдарить".           Учні обмалювали свої долоні і підписали.

До Всеукраїнської акції "16 днів без насильства" в школі було проведено:

26.11 захід "Моя родина без насильства", було виготовлено "Дерево батьківської любові".